0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Mes Rafsanjan
۰
۰
Esteghlal Tehran
inprogress
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
۰
۰
Paykan
inprogress
۲۰:۰۰
Zob Ahan
۰
۰
Nassaji Mazandaran
inprogress
۲۰:۰۰
Havadar SC
۰
۰
Gol Gohar
Finished
۲۰:۰۰
Naft Masjed Soleyman
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Ararat Yerevan
inprogress
۱۹:۴۵
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۱
۴
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۳
۰
FK Kokand 1912
Finished
۱۸:۳۰
  Jamaica Premier League
Molynes United FC
۳
۳
Amett Gardens
Finished
۰۵:۰۰
Portmore United
۰
۱
Montego Bay United
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۲
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۵:۰۰
Deportes Recoleta
۲
۳
San Luis de Quillota
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۵
۱
Santiago Morning
Finished
۰۵:۰۰
  Colombia Primera B
Fortaleza FC
۲
۱
Tigres FC
Finished
۰۵:۳۰
Deportes Quindio
۲
۱
Bogota FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia FFA Cup
Playford Patriots
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۱۴:۰۰
West Adelaide
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۴:۳۰
North Pine
۰
۶
Brisbane City
Finished
۱۴:۰۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
inprogress
۱۴:۰۰
  Asia AFC Cup
Dhofar
۱
۱
Al-Arabi Kuwait
inprogress
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۱
۲
Bashundhara Kings
Finished
۱۵:۳۰
Al Ansar Beirut
۰
۳
Al Seeb
inprogress
۱۹:۳۰
Maziya SRC
۱
۲
ATK Mohun Bagan AC
inprogress
۱۹:۳۰
Tishreen
۳
۰
AL-Nejmeh SC Beirut
inprogress
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque
۱
۱
Plaza Colonia
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Trem AP
۲
۱
Humaita
Finished
۰۳:۴۵
  Latvia LMT Virsliga
FK Auda
۰
۲
FK Liepaja
inprogress
۱۹:۰۰
Tukums 2000
۰
۱
Valmieras FK
inprogress
۲۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Luqueno
۱
۲
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۱:۳۰
Guarani de Trinidad
۱
۲
Fernando de la Mora
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۰
Juventus U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۰
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Chile Segunda Division
Deportes Limache
۰
۰
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Racing de Cordoba
۱
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۴:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۳
۱
UMF Selfoss (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Mexico Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۰
۱
Pachuca (W)
Finished
۰۵:۳۵
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۲
۳
Mahabir Club
Finished
۱۱:۳۰
Birgunj Youth Academy
۱
۵
Planning Boys United
Finished
۱۴:۴۵
Sanepa Club
۰
۲
Khalibari Youth FC
Finished
۰۸:۱۵
  Cambodia Cup
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۲
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
  Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Druk Lhayul FC
۱
۵
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
Union Sportive de Douala
۰
۱
Panthere de Nde
inprogress
۱۹:۳۰
Yong Sp. Academy
۰
۰
Fauve Azur Elite
Finished
۱۷:۳۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
۱
۲
Eding Sport FC
inprogress
۱۹:۰۰
Union de Loum
۰
۰
Cotonsport de Garoua
inprogress
۱۹:۳۰
Renaissance FC de Ngoumou
۲
۱
Dragon FC Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Stade Renard
۱
۱
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
PWD Bamenda
۲
۰
OFTA
Finished
۱۷:۳۰
Bamboutos
۰
۰
Fovu de Baham
inprogress
۱۹:۰۰
Les Astres
۰
۰
APEJES FC
inprogress
۱۹:۰۰
Djiko FC de Bandjoun
۰
۰
Racing de Bafoussam
inprogress
۱۹:۳۰
Avion Academy
۰
۰
New Star de Douala
inprogress
۱۹:۳۰
Tonnerre Yaounde
۰
۰
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
-
-
Ghazl Al Mehalla
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Argentina Reserve League
Almagro Reserves
۱
۱
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Lujan Reserves
۳
۰
Deportivo Riestra Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Excursionistas Reserves
۱
۱
Leandro N. Alem Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۰
۰
San Martin Burzaco Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Victoriano Arenas Reserves
۰
۰
Puerto Nuevo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Ruvu Shooting
۱
۱
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya City
۰
۱
Coastal Union
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
-
-
JK Tammeka Tartu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Kuressaare
۰
۱
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۹:۳۰
Tallinna JK Legion
۰
۲
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Jonkopings Sodra
-
-
Skovde AIK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ostersunds FK
-
-
Orgryte IS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Union Gurten
-
-
Ried II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SK Sturm Graz II
-
-
SK Treibach
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Gleisdorf
-
-
Bad Gleichenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  South Africa Premier League
Amazulu FC
۱
۲
Golden Arrows
Finished
۱۷:۳۰
Amazulu FC
-
-
Golden Arrows
Cancelled
۱۷:۳۰
  India Chennai Senior Division
Viva Chennai
۱
۱
Chennai Customs
Finished
۱۵:۰۰
Swaraj
۲
۱
Southern Railway
Finished
۱۳:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Hills Hawks SC
۱
۲
Eastern United
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Cockburn City U20
۳
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Reserve League
CA River Plate Montevideo Reserves
۲
۱
CA Rentistas Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia U19 League
Tartu JK Tammeka U19
۲
۱
Tartu Helios U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Utsiktens BK U21
۱
۲
Varbergs BoIS U21
inprogress
۱۹:۰۰
Elfsborg U21
۴
۱
Norrby IF U21
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia 1. Liga
MSK Zilina
۰
۰
FK AS Trencin
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Taca Revelacao U23
Estoril U23
۰
۰
Braga U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig
Artvin Hopaspor
۰
۰
Arnavutkoy
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Suomen Cup
Klubi 04
۰
۳
HJK Helsinki
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia Regional League
Leones Reserves
۱
۰
Atletico Nacional Medellin Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Medellin City FC
۴
۰
Estudiantes de Medellin
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia U19 Championship
Atletico Zamba U19
۱
۰
Academia de Crespo U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Babolsar
۱
۲
Niroye Zamini
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 2. Lig Playoffs
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Bodrumspor
Finished
۱۷:۰۰
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Karacabey Belediyespor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bangladesh Championship League
Farashganj SC
۰
۲
Gopalgonj SC
Finished
۱۶:۴۵
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۱
۵
Terengganu II
Finished
۱۶:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Taringa Rovers
۰
۰
North Star
inprogress
۱۴:۱۵
Surfers Paradise
۰
۰
Virginia United
inprogress
۱۴:۱۵
  Mongolia 2nd League
Tuuliin Tom Tulnuud
۳
۲
Shonkhoruud
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۶
۲
The Gap NPL (W)
Finished
۱۴:۰۰
Logan Lightning (W)
۰
۰
Mitchelton (W)
inprogress
۱۴:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Chaco For Ever
۰
۱
Almagro
Finished
۰۴:۴۰
  Brazil Serie C
Ypiranga RS
۲
۱
Remo PA
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۸
Isbjorninn Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
Stokkseyri
۱
۵
KFK Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۷
۱
NSI Runavik II
Finished
۰۰:۱۵
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۰
۰
Oakleigh Cannons
Finished
۱۴:۰۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۱
۱
Orapa United FC
Finished
۱۵:۳۰
Security Systems FC
۱
۲
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۵:۳۰
Morupule Wanderers
۱
۳
Extension Gunners
Finished
۱۵:۳۰
Botswana Defence Force
۴
۱
Gilport Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Sua Flamingoes
۱
۱
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۵:۳۰
Notwane FC
۰
۰
Gaborone United
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan Sodra
IFK Varnamo U21
۰
۰
Halmstads BK U21
inprogress
۱۹:۳۰
  Montenegro 2. Division
OFK Titograd Podgorica
۰
۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
inprogress
۲۰:۰۰
Igalo
۰
۰
FK Bokelj Kotor
inprogress
۲۰:۰۰
FK Kom Podgorica
۰
۰
FK Cetinje
inprogress
۲۰:۰۰
FK Arsenal Tivat
۰
۰
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۲۰:۰۰
Mladost DG
۱
۰
Berane
inprogress
۲۰:۰۰
  Poland Regional League
KS Raszyn II
۰
۰
Przyszlosc Wlochy
inprogress
۲۰:۳۰
  Croatia Regional Cup
NK Solin
۰
۰
NK Croatia Zmijavci
inprogress
۲۰:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Norway 3. Division avd. 5
Tiller IL
-
-
Byåsen Toppfotball
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید